Obchodné podmienky

1. VŠEOBECNÉ OBCHODNÉ PODMIENKY
1.1 Predávajúcim je spoločnosť Pavol Bosík ml., 01303 Krasňany 244, ktorá je zapísaná v Živnostenskom registri Okresného úradu Žilina, číslo 511-11598, IČO: 10980229 , DIČ: DIČ: SK 102053232, tel. +4210903 274 777, e-mail: cukrarenvelicna@gmail.com (ďalej len predávajúci).
1.2 Kupujúcim je každá fyzická alebo právnická osoba, ktorá akýmkoľvek spôsobom kontaktuje predávajúceho s úmyslom kúpy tovaru, ktorý predávajúci ponúka.
1.3 Kupujúcim je aj každá fyzická alebo právnická osoba, ktorá akýmkoľvek spôsobom kontaktuje predávajúceho s požiadavkou, aby jej predávajúci zaobstaral tovar, ktorý nemá zaradený v ponuke, s úmyslom kúpy tohto tovaru.
1.4 Používaním web-stránok internetového obchodu predávajúceho a potvrdením objednávky dáva kupujúci súhlas s týmito Obchodnými podmienkami.
1.5 Tieto Obchodné podmienky sú platné až do vydania nových Obchodných podmienok.
2. OBJEDNÁVANIE
2.1 Tovar môže kupujúci objednať nasledovne:
a) osobne na prevádzke vyplnením objednávkového formulára
b) telefonicky na prevádzke
c) elektronicky zaslaním e-mailovej objednávky na adresu: cukrarenvelicna@gmail.com
d) prostredníctvom nákupného košíka na web-stránkach predávajúceho a odoslaním objednávky
2.2 Pri elektronickom objednávaní obdŕžanú objednávku potvrdí predávajúci najneskôr do 24 hodín od jej prijatia emailom a zároveň oznámi kupujúcemu dostupnosť a termín dodania tovaru.
2.3 V prípade produktov, kde cena nie známa pri objednávke (torty, zákusky a koláče podľa požiadaviek zákazníka), predávajúci zašle aj cenovú ponuku. Táto sa po jej písomnom (elektronicky) potvrdení zákazníkom stáva záväznou.
2.4 Všetky potvrdené objednávky sú záväzné!
2.5 Po potvrdení objednávky sa kupujúci zaväzuje zaväzuje prevziať objednaný tovar a zaplatiť za tovar dohodnutú cenu.
2.6 Predávajúci sa zaväzuje dodať správny druh a množstvo tovaru v dohodnutej cene podľa objednávky.
2.7 Predávajúci má právo odmietnuť objednávku v prípade, že z kapacitných dôvodov, nie je možná jej realizácia.
2.8 Objednávku je nutné realizovať s nasledovným predstihom (minimálny čas objednania výrobku):
a) Torty základné: 5 dni
b) Torty na zákazku: 5 dní
c) Zákusky: 5 dní
d) Väčšie objednávky: 10 dní
Možnosť realizácie objednávky v kratších termínoch je potrebné si vopred overiť telefonicky.
3. ZRUŠENIE OBJEDNÁVKY
3.1 Zrušenie objednávky je zo strany kupujúceho možné iba do 5.teho pracovného dňa pred termínom doručenia/prevzatia objednávky. Kupujúci môže objednávku zrušiť výlučne písomne elektronickou formou(e-mailom). Po overení splnenia podmienok zrušenia objednávky potvrdí predávajúci kupujúcemu storno objednávky e-mailom alebo telefonicky. V prípade, že už bola suma za objednaný tovar uhradená, predávajúci zašle peniaze späť na bankový účet kupujúceho, alebo ich doručí iným spôsobom, ktorý si spolu dohodnú.
3.2 Predávajúci má právo zrušiť objednávku v prípade, kedy z objektívnych príčin nie je možné jej zabezpečenie (prerušenie dodávky energií, vody, materiálu, nehody, živelné pohromy ai) a v prípadoch.
3.3 Predávajúci ihneď, ako sa vyskytnú uvedené dôvody, informuje Kupujúceho o zrušení alebo meškaní termínu vyzdvihnutia objednávky.
3.4 V takomto prípade kupujúcemu ihneď vráti uhradenú sumu v plnej výške, alebo mu ponúkne náhradný tovar, alebo iné riešenie, ak s tým kupujúci súhlasí.
3.5 Predávajúci má právo zrušiť objednávku tiež v prípade, ak sa nemôže skontaktovať s kupujúcim (chybne uvedené alebo neuvedené kontaktné údaje, nedostupnosť ...)

4 CENY
5.1 Cena produktu je stanovená cenníkom predávajúceho. Ceny uvedené v cenníku môžu podliehať zmenám i bez predchádzajúceho ohlásenia. Predávajúci si vyhradzuje právo zmeny cien v nadväznosti na zmeny cien výrobcov, dovozcov a pod.. Platná cena produktu bude vždy oznámená pri overovaní objednávky.
5.2 Predávajúci je platcom DPH.
5.3 Cena tovaru nezahŕňa cenu za doručenie. V prípade, že medzi Predávajúcim a Kupujúcim dôjde k dohode o doručení objednávky, k základnej cene objednávky je pripočítaná cena za dopravu tovaru. Balné je zahrnuté v cene dopravy.
5 PLATBY
5.4 Platba za tovar Predávajúci akceptuje platbu za objednaný tovar nasledujúcimi spôsobmi: a) platba v hotovosti pri osobnom prevzatí tovaru
b) prevod na účet predávajúceho na základe zálohovej faktúry
5.5 Platba je možná iba v EUR.
5.6 Daňový doklad (faktúru) posiela predávajúci kupujúcemu spolu s tovarom.
5.7 Pri objednávke v celkovej sume nad 200 € predávajúci požaduje zálohovú platbu vopred vo výške 50% z celkovej ceny objednávky
6 DODACIE PODMIENKY
5.1 Dodacia lehota na tovar v ponuke predávajúceho je vo väčšine prípadov do 5 pracovných dní od potvrdenia objednávky, maximálna doba dodania je 14 dní alebo po dohode s kupujúcim sa môže predĺžiť. O dodacej lehote a termíne dodania bude predávajúci kupujúceho informovať pri potvrdení objednávky telefonicky. Ak kupujúcemu nevyhovuje oznámená predĺžená dodacia lehota, má možnosť stornovať objednávku v súlade s bodom 2.5 týchto Obchodných podmienok.
5.2 Tovar bude vyexpedovaný okamžite po potvrdení objednávky a po splnení všetkých podmienok pre vyskladnenie.
7 DORUČENIE TOVARU
7.1 Predávajúci ponúka nasledujúce možnosti prevzatia tovaru:
a) osobné vyzdvihnutie na prevádzke (bezplatne),
b) doručenie na dohodnutú adresu (spoplatnené).
8 REKLAMÁCIE
8.1 Reklamovať je možné len tovar zakúpený u Predávajúceho do 24 hodín od prevzatia tovaru. Po 24 hodinách právo reklamácie Kupujúceho zaniká. Záručná doba začína plynúť v deň odovzdania tovaru Kupujúcemu.
8.2 Reklamovaný výrobok je nutné priniesť osobne spolu s dokladom o kúpe na prevádzku pre posúdenie reklamácie.
8.3 Nárok na uplatnenie záruky zaniká v nasledujúcich prípadoch:
a) poškodenie tovaru pri preprave
b) mechanickým poškodením spôsobeným neopatrnou manipuláciou s produktom
c) pokiaľ boli škody spôsobené úmyselne
d) skladovaním a používaním tovaru v nevyhovujúcich a výrobcom neodporúčaných podmienkach, ktoré svojimi vlastnosťami poškodia výrobok (pri mraze, vlhku, teplu ai)

9 ZÁRUČNÉ DOBY
Zákusky a torty krémové: 4-7 dní
Zákusky a torty šlahačkovitého typu: 24 hodín
Čajové pečivo: 30 dní

Veličná, dňa 01.08.2020

 

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti